Vitajte na eshope Orto-pomôcky
Zákaznícka podpora:+421910860725

Doprava a spôsob platby

 

SPÔSOBY DOPRAVY

 

KURIÉRSKA SPOLOČNOSŤ DPD do 5kg
 

ODBERNÉ MIESTO PICKUP POINT do 5kg 

OSOBNÝ ODBER MILOSLAVOV, VRÚTKY ZADARMO

SPÔSOBY PLATBY

DOBIERKOU

ONLINE PLATBA KARTOU

ONLINE BANKOVÝ PREVOD

PREVODOM

 

Možnosti doručenia: 

 

Pickup_blackred_pos_rgb-300x300

DPD - odberné miesto v sieti Pickup (po celom Slovensku) 

Využite cenovo výhodné, flexibilné a jednoduché doručenie do odberného miesta Pickup, kde na vás balík počká 5 kalendárnych dní. Doručenie s DPD je šetrné k životnému prostrediu.

POZOR! Tento spôsob prepravy viete použiť iba pri zásielkách do 5kg a tovare menších rozmerov (do 70cm). Objemné zásielky sa nedajú z priestorových dôvodov výdajných miest zasielať. 

  In_transit_blackred_pos_rgb-300x300

Doručenie kuriérom DPD

Štandardná doba doručenia v rámci Slovenska v nasledujúci pracovný deň od odoslania. Deň vopred obdržíte informáciu o doručení, v prípade potreby si v aplikácii myDPD jednoducho zmeníte adresu alebo deň doručenia. Platba v hotovosti aj platobnou kartou. Doručenie s DPD je šetrné k životnému prostrediu.

 

 

 

 _____________________________________________________________________________________________________________________________

Čas udávaný pri tovare - teda jeho dostupnosť - iba pokiaľ je uvedené "skladom" - tovar máme na našom sklade. V prípade uvedenia dostupnosti v dňoch, napr. "3 - 5 dní" - je to doba, kým nám tovar príde od dodávateľa na sklad a do tejto doby sa NEPOČÍTAJÚ víkendy a dni pracovného pokoja.

_______________________________________________________________________________________________________________________________


UPOZORNENIE - Pri preberaní zásielky si skontrolujte stav obalu zásielky, predovšetkým či nedošlo k poškodeniu balíka. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr nenesieme zodpovednosť za poškodenie zásielky pri preprave prostredníctvom prepravnej spoločnosti.

 ________________________________________________________________________________________________________________________________